BLOG(K)
Hodně internetových stránek má sekci Aktuality, kde se firmy obvykle chlubí vyrobením toho a prodáním tohoto. Proč ne, pokud to návštěvníky stránek alespoň trochu zajímá. I u nás zde najdete takové příspěvky. Ale architektura je o něčem širším. Je všude kolem nás. A není to jen líbí / nelíbí. I k takovým věcem se chceme vyjadřovat. Proto BLOG. A protože jsme architekti a projektanti, bude to současně i trochu BLOK.
SERIÁL VÝSTAVBY
JE TO RADOST, KDYŽ VIDÍTE,JAK SE VĚCI DÁVAJÍ DO POHYBU...KOPEME, KOPEME, KOPEME... A PĚKNÉ BLÁTÍČKO JE...:-)
SERIÁL VÝSTAVBY
ŘÍKÁ SE BŘEZEN... ZA KAMNA VLEZEM... U NÁS TO PLATÍ NAOPAK!!! ZAČAL BŘEZEN A MY UŽ NEDOČKAVÍ ZAČALI STAVĚT. A RÁDI SE S VÁMI O NAŠI RADOST PODĚLÍME. SLEDUJTE SERIÁL FOTEK A PŘÍBĚHŮ, JAK SE V ŽEBRÁKU BUDE STAVENIŠTĚ MĚNIT PŘED OČIMA. UŽIJTE SI I VY RADOST Z PRÁCE A NADŠENÍ Z NOVÉHO!!!

VAŠE AREAGROUP.
PF 2016
S NOVÝM ROKEM OBVYKLE PŘICHÁZEJÍ NOVÁ PŘEDSEVZETÍ A NOVÉ NADĚJE... MY JSME SPOKOJENÍ A TĚŠÍME SE NA NOVÉ VÝZVY, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ. JEN BYCHOM CHTĚLI PODĚKOVAT... VŠEM, KTEŘÍ S NÁMI SPOLUPRACOVALI V LETECH MINULÝCH, PROTOŽE NENÍ SLUŠNÉ PODĚKOVAT JEN ZA ROK 2015. A DOUFÁME, ŽE RADOST Z PRÁCE V ROCE 2016 SE PŘENESE I NA VÁS...

VAŠE AREAGROUP.
<<
1   2  3  4  
>>