BLOG(K)
Hodně internetových stránek má sekci Aktuality, kde se firmy obvykle chlubí vyrobením toho a prodáním tohoto. Proč ne, pokud to návštěvníky stránek alespoň trochu zajímá. I u nás zde najdete takové příspěvky. Ale architektura je o něčem širším. Je všude kolem nás. A není to jen líbí / nelíbí. I k takovým věcem se chceme vyjadřovat. Proto BLOG. A protože jsme architekti a projektanti, bude to současně i trochu BLOK.
NÁŠ NOVÝ PROJEKT V DENNÍM TISKU!!!
Dnes jsme do světa vyslali první informaci o zahájeném projektu Na Chmelnicích 1 - 1.etapě výstavby obytné zóny na Severním předměstí Přeštic.

Děkujeme za uveřejnění článku městu Přeštice a Komunitnímu a kulturnímu centru Přeštice!

Další informace brzy zveřejníme:-)

Vaše AG.
HLEDÁME POSILU DO PROJEKCE!!!
Společnost AREA group s.r.o. s provozovnou v Losiné u Plzně hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici PROJEKTANT. Požadujeme schopnost týmové práce, optimismus, dobrou znalost sw. ArchiCAD podmínkou, znalost Svoboda sw., Sketch-up a KROS výhodou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Hledáme zodpovědného člověka se zájmem o obor a s chutí do nové a zajímavé práce. Pozice vhodná i pro časově flexibilní studenty VŠ stavebních oborů. Nabízíme zázemí zavedené společnosti a práci na zajímavých a velice různorodých zakázkách.
LETNÍ VÁNOCE ARCHITEKTŮ
DĚKUJEME FIRMĚ JANKŮ PODLAHY, KTERÁ NÁS V MINULÉM TÝDNU ZÁSOBILA ÚŽASNÝMI VZORKY PODLAH...!!! A TAK Z TOHO MÁME ÚPLNÉ LETNÍ VÁNOCE:-)

DĚKUJEME!

http://www.armstrongpodlahy.cz/
2   3   4  
>>